Rádió Bézs műsorai

Nálunk megtalálod egy hétre előre a Rádió Bézs műsorprogramját és az ahhoz kapcsolódó legfontosabb információkat, mint például a műsorvezetők nevét vagy kedvcsinálót a műsorokhoz. A rádióprogramok felett, a rádiókereső segítségével át tudsz váltani másik rádióra vagy a dátum mezővel be tudod állítani, hogy melyik naptól kezdve mutassa a rádió programjait. Esetleg ha azt vetted észre, hogy a műsorújságunkban nem az a műsor szerepel ami épp szól a rádióban, akkor kérlek írj nekünk a kapcsolat oldalon keresztül és amint tudjuk javítjuk. Ha több rádió műsorát szeretnéd egyszerre látni, akkor látogass vissza a közös műsorújság oldalra.

00:00 - Mozaik
Rékai Gáborral - ismétlés
02:00 - Gasztró - Kiss Katalinnal - ismétlés
03:00 - Azok a szép napok - Hegyi Barbarával - ismétlés
04:00 - Petárda - Serényi Péterrel
ismétlés
05:00 - ​Hetedhét ország - Dr. Juhász Árpáddal vagy Davaj - M. Nagy Miklóssal - ismétlés
06:00 - Archívumunkból: Egyetlen dal - Ráduly Margit - műsorsorozata - ismétlés
07:00 - Lojzi - Németh Alajos műsora vagy A redőny, történelem humornézetben - Földes Péterrel  - ismétlés
08:00 - Fekete-fehér - Marton Évával - ismétlés
09:00 - Koktél - Varjú Tamás szerkesztésében 
10:00 - Derűs napot! - Pártai Luciával
12:00 - Poptarisznya - B. Tóth László
13:00 - Kultúr-morzsák - Bayer Ilonával
14:00 - Madam Rekamié
Bácskai Juli műsora
15:00 - Szia tanár úr! - Gerő Péterrel  Csak zene.... és más dolgok - Dávid Gyulával
16:00 - "Ekdótisz"
Szentpéteri Nagy Richárd műsora Tiramisu - Soproni Éva "olaszos" műsora
17:00 - Vagy-Ok - Komlódi Gáborral
ismétlés
18:00 - Az utcán
Nagy Daniella műsora
19:00 - Hangok és szavak
Horváth Attila műsora
20:00 - Karma kamra - Zoltán Tamással
22:00 - Budapest calling - Richard Rifkinnel (angol nyelvű műsor)
ismétlés
23:00 - Latin: zenés turmix - B. Bíró Zoltánnal vagy Je t’aime, moi non plus - Liszkai Ágnessel - ismétlés
00:00 - Derűs napot!
Pártai Luciával - ismétlés
02:00 - Szia tanár úr! - Gerő Péterrel vagy Csak zene.... és más dolgok - Dávid Gyulával - ismétlés
03:00 - "Ekdótisz" - Szentpéteri Nagy Richárd műsora, vagy Tiramisu - Soproni Éva olaszos műsora
ismétlés
04:00 - Szabadság, szerelem - Galkó Balázzsal - ismétlés
05:00 - Madam Rekamié - Bácskai Juli - ismétlés
06:00 - Hangok és szavak - Horváth Attilával - ismétlés
07:00 - Az utcán
Nagy Daniella műsora - ismétlés
08:00 - Kultúr-morzsák - Bayer Ilonával - ismétlés
09:00 - Archívumunkból: Egyetlen dal
Ráduly Margit műsorsorozata - ismétlés
10:00 - Színház az egész..... - Korcsmáros Györggyel
ismétlés
12:00 - Halihó Budapest ma Frank Ivánnal
14:00 - Ami belefér... egy óra Gaál Ildivel
15:00 - Egy kávé Micivel - Szabó Gabival
16:00 - Lábjegyzet - Vlasics Saroltával
17:00 - Füles fotel
Csányi Zita és Katona László Ásó kapa nagyharang - Bozóki Judittal és Papp Cecíliával
18:00 - Amazóna - Benda László
19:00 - C.V. (zenék az életrajzban) - Szever Pállal
20:00 - Háromszög
Vályi Gáborral
22:00 - Vagy-Ok - Komlódi Gáborral
ismétlés
23:00 - Pasik
Balázs Andi műsora vagy Jövőnéző - Palugyai Istvánnal és (vagy) Tóth Fábiánnal - ismétlés
00:00 - Kalap
Faragó Judit - ismétlés
02:00 - Halihó Budapest - ismétlés
04:00 - Ami belefér... egy óra Gaál Ildivel
ismétlés
05:00 - Egy kávé Micivel
Szabó Gabival - ismétlés
06:00 - Lábjegyzet - Vlasics Saroltával - ismétlés
07:00 - "Boros a Bézsben" - Boros Lajossal - ismétlés
08:00 - Füles fotel - Csányi Zita és Katona László, vagy Ásó kapa nagyharang - Bozóki Judittal és Papp Cecíliával - ismétlés
09:00 - New York - Szaday Pável Katalin zenei válogatása
10:00 - LáPirítós - Papp Helga és Szalga Bogi
12:00 - Tessék - Dandó Zoltán zenei ajánlata
13:00 - Más sáv ma Orosz Józseffel és "vendégeivel" Juszt Lászlóval, Nej Györggyel, Márványi Péter Györggyel és Fodor Jánossal
14:00 - A dalköltők társasága - Haagen Imre műsora
15:00 - Ajánlom - Brüll Zsófia
16:00 - "Boldogság Minisztérium" - Sütő Enikővel Miért Itt? - Ungár Anikóval
17:00 - Szaunában Petterivel - Grosschmid Péter
18:00 - Szeretném, ha szeretnének... - Liszkai Ágnessel
19:00 - Fodrok - Fodor János
22:00 - Filmszerész
23:00 - "Ekdótisz" - Szentpéteri Nagy Richárd műsora, vagy Tiramisu - Soproni Éva olaszos műsora
ismétlés
00:00 - Szabad egy fordulóra? - Kerényi Péter 
ismétlés
02:00 - Háromszög
Vályi Gáborral - ismétlés
04:00 - Poptarisznya - B. Tóth László - ismétlés
05:00 - Az utcán - Nagy Daniella - ismétlés
06:00 - Szaunában Petterivel - Grosschmid Péter - ismétlés
07:00 - Petárda - Serényi Péter - ismétlés
08:00 - Ajánlom - Brüll Zsófia - ismétlés
09:00 - Je t’aime, moi non plus - Liszkai Ágnessel vagy Latin: zenés turmix - B. Bíró Zoltánnal - ismétlés
10:00 - Lábjegyzet - Vlasics Saroltával - ismétlés
11:00 - Pasik - Balázs Andi műsora vagy Jövőnéző - Palugyai Istvánnal és Tóth Fábiánnal - ismétlés
12:00 - Amazóna - Benda Lászlóval
ismétlés
13:00 - Violinkulcs
Bánó Andrással - ismétlés
14:00 - ​​A dalköltők társasága - Haagen Imre műsora - ismétlés
15:00 - Kultúr-morzsák
Bayer Ilonával - ismétlés
16:00 - Hetedhét ország - Dr. Juhász Árpáddal vagyy Davaj - M. Nagy Miklóssal - ismétlés
17:00 - Anyám lánya-lányom anyja - Hullan Zsuzsa - ismétlés
18:00 - C.V. (zenék az életrajzban) - Szever Pállal ismétlés
19:00 - Hangok és szavak - Horváth Attilával - ismétlés
20:00 - Szeretném, ha szeretnének... - Liszkai Ágnessel - ismétlés
21:00 - Vagy-Ok - Komlódi Gáborral - ismétlés
22:00 - Eklektika - B. Bíró Zoltán - ismétlés
00:00 - LáPirítós
Papp Helga és Szalga Bogi - ismétlés
02:00 - Eklektika - B. Bíró Zoltán - ismétlés
03:00 - Más sáv vagy Mr. és Mrs. Bézs - ismétlés
04:00 - Szaunában Petterivel - Grosschmid Péter - ismétlés
05:00 - "Boldogság Minisztérium" - Sütő Enikővel vagy Miért Itt? Ungár Anikóval - ismétlés
06:00 - Szeretném, ha szeretnének... - Liszkai Ágnessel - ismétlés
07:00 - Amazóna - Benda László
ismétlés
08:00 - A dalköltők társasága - Haagen Imre műsora
ismétlés
09:00 - Filmszerész - ismétlés
10:00 - Ami belefér... egy óra Gaál Ildivel - ismétlés
11:00 - Megáll az idő
Farkas Gábor (Gábriel) - ismétlés
13:00 - Retro - Fodor Jánossal, Rékai Gáborral, Mohácsi Miklóssal és Varjú Tamással - ismétlés
15:00 - Egy kávé Micivel - Szabó Gabi - ismétlés
16:00 - Katarzis - Varjú Tamással - ismétlés
17:00 - Madam Rekamié - Bácskai Juli - ismétlés
18:00 - "Ekdótisz" - Szentpéteri Nagy Richárd műsora, vagy Tiramisu - Soproni Éva olaszos műsora
ismétlés
19:00 - Lojzi - Németh Alajos műsora vagy A redőny, történelem humornézetben - Földes Péterrel  - ismétlés
20:00 - "Boldogság Minisztérium" - Sütő Enikővel vagy Miért Itt? Ungár Anikóval - ismétlés
21:00 - New York - Szaday Pável Katalin zenei válogatása - ismétlés
22:00 - Na! - Seres Tamás műsora - ismétlés
09:00 - "Boros a Bézsben" - Boros Lajossal
10:00 - Lila Tinta-Színes percek Örkény szellemében - Frank Ivánnal és Szerényi Gáborral
12:00 - Gasztró - Kiss Katalinnal
13:00 - Retro - Fodor Jánossal, Rékai Gáborral, Mohácsi Miklóssal és Varjú Tamással
15:00 - Latin: zenés turmix - B. Bíró Zoltánnal Je t’aime, moi non plus - Liszkai Ágnessel
16:00 - Fekete-fehér - Marton Éva műsora
17:00 - Szabad egy fordulóra? - Kerényi Péter
19:00 - Anyám lánya-lányom anyja - Hullan Zsuzsa - ismétlés
20:00 - Na!
Seres Tamás műsora
22:00 - Megáll az idő - Farkas Gábor (Gábriel) - ismétlés
00:00 - Lila Tinta
Színes percek Örkény szellemében - Frank Ivánnal és Szerényi Gáborral - ismétlés
02:00 - Retro - Fodor Jánossal, Rékai Gáborral, Mohácsi Miklóssal és Varjú Tamással - ismétlés
04:00 - Fekete-fehér - Marton Évával - ismétlés
05:00 - Na! - Seres Tamás műsora - ismétlés
07:00 - "Boros a Bézsben" - Boros Lajossal - ismétlés
08:00 - Anyám lánya-lányom anyja - Hullan Zsuzsa - ismétlés
09:00 - Katarzis - Varjú Tamással
10:00 - Mozaik
Rékai Gábor - ismétlés
12:00 - Azok a szép napok - Hegyi Barbarával
13:00 - Petárda
Serényi Péter
14:00 - Hetedhét ország - Dr. Juhász Árpáddal  Davaj - M. Nagy Miklóssal
15:00 - Budapest calling - Richard Rifkinnel (angol nyelvű műsor)
16:00 - Lojzi - Németh Alajos műsora  A redőny, történelem humornézetben - Földes Péterrel
17:00 - Pasik - Balázs Andi műsora Jövőnéző - Palugyai Istvánnal és Tóth Fábiánnal
18:00 - Szabadság, szerelem - Galkó Balázzsal
19:00 - Violinkulcs - Bánó Andrással
ismétlés
20:00 - Eklektika - B. Bíró Zoltán
22:00 - Archívumunkból: Egyetlen dal - Ráduly Margit
műsorsorozata
23:00 - Azok a szép napok - Hegyi Barbarával - ismétlés