Rádió Bézs műsorai

Nálunk megtalálod egy hétre előre a a Rádió Bézs műsorprogramját és az ahhoz kapcsolódó legfontosabb információkat, mint például a műsorvezetők nevét vagy kedvcsinálót a műsorokhoz. A rádióprogramok felett, a rádiókereső segítségével át tudsz váltani másik rádióra, vagy a dátum mezővel be tudod állítani, hogy melyik naptól kezdve mutassa a rádió programjait. Esetleg ha azt vetted észre, hogy a műsorújságunkban nem az a műsor szerepel ami épp szól a rádióban, akkor kérlek írj nekünk a kapcsolat oldalon keresztül és amint tudjuk javítjuk. Ha több rádió műsorát szeretnéd egyszerre látni, akkor látogass vissza a közös műsorújság oldalra.

00:00 - Mozaik
Rékai Gáborral – ismétlés
02:00 - Mrs. és Mr. Bézs – Fodor János – ismétlés
03:00 - Jégbüfé
Rangos Katalin – ismétlés
04:00 - Dalköltők társasága
Haagen Imrével  – ismétlés
05:00 - ​Poptarisznya – B. Tóth László – ismétlés
06:00 - Ljubov
M. Nagy Miklós – ismétlés
07:00 - Porrongy
08:00 - Zsebrádió
gyereksáv
09:00 - Miért itt?
Ungár Anikóval
10:00 - Derűs napot! – Pártai Luciával
12:00 - És én most mit mondjak? – Wolf Péter
13:00 - Kultúr-morzsák
Bayer Ilonával
14:00 - Madam Rekamié
Bácskai Juli műsora
15:00 - Szia Tanár úr! – Gerő Péterrel(Civil Rádió) 
16:00 - Japán műsor
Zsingor Boja Hedvig
17:00 - Vagy-Ok – Komlódi Gábor
18:00 - Hetedhét ország
Juhász Árpád
19:00 - Merengő – Hrutka Róbert sorozata
20:00 - Karma kamra – Zoltán Tamással
22:00 - Budapest calling – Richard Rifkinnel (angol nyelvű műsor)
ismétlés
00:00 - Derűs napot!
Pártai Luciával – ismétlés
02:00 - Szia Tanár úr!
Gerő Péter – ismétlés
03:00 - Japán műsor
Zsingor Boja Hedvig – ismétlés
04:00 - Forgószínpad – Civil Rádió – ismétlés
05:00 - Madam Rekamié – Bácskai Juli – ismétlés
06:00 - És én most mit mondjak? – Wolf Péter – ismétlés
07:00 - Porrongy
08:00 - Zsebrádió
gyereksáv
09:00 - Mrs. vagy Mr. Bézs – Fodor Jánossal
10:00 - Ismétlések: Halihó Budapest
12:00 - Kapásból… – Siklós Erik, Tornyi Barnabás, Mizsér Attila
14:00 - Belépő – A MUOSZ iskola növendékeivel
15:00 - Tessék! – Dandó Zoltán
16:00 - Lábjegyzet – Vlasics Saroltával
17:00 - Füles fotel
Csányi Zita és Katona László
18:00 - Amazóna – Benda László és Lengyel Miklós
19:00 - Je t’aime, francia zenék – Liszkai Ágival
20:00 - Keménykötés
CIVIL RÁDIÓ
21:00 - C.V. (zenék az életrajzban) – Szever Pállal
22:00 - Vagy-OK – Komlódi Gábor
ismétlés
23:00 - Velünk voltak, velünk maradtak – Zoltán Tamás összeállítása – ismétlés
00:00 - Kalap – Faragó Judittal – ismétlés
02:00 - Kapásból… – Siklós Erik, Tornyi Barnabás, Mizsér Attila – ismétlés
04:00 - Egy kávé Micivel – Szabó Gabi
ismétlés
05:00 - Katarzis
Varjú Tamás – ismétlés
06:00 - Füles fotel
Csányi Zita és Katona László – ismétlés
07:00 - Porrongy
08:00 - Zsebrádió
gyereksáv
09:00 - Latin – B. Bíró Zoltánnal
ismétlés
10:00 - Halihó Budapest!
12:00 - Gasztró – Kiss Katalinnal
13:00 - MÁS SÁV
Ekdótisz – Szentpéteri Nagy Richard
14:00 - New York, New York! Egy világváros élete – Szaday Pável Katalinnal
15:00 - Ajánlom! – Brüll Zsófiával
16:00 - Koktél – Varjú Tamás
17:00 - Tehetségek – Grosschmid Péter
18:00 - Ismétlő sáv: Hangok és szavak – Horváth Attila
19:00 - Vajda János – Rékai Gábor
20:00 - Fodrok – Fodor János
23:00 - Pomponett
Balázs Andi – ismétlés
00:00 - Szabad egy fordulóra? – Kerényi Péter 
ismétlés
02:00 - Keménykötés
CIVIL RÁDIÓ – ismétlés
03:00 - Szia Tanár úr!
Gerő Péterrel – ismétlés
04:00 - Szabadság szerelem – Galkó Balázs – ismétlés
05:00 - Vagy-OK – Komlódi Gábor – ismétlés
06:00 - “Tehetségek” – Grosschmid Péter – ismétlés
07:00 - Egy kávé Micivel – Szabó Gabi – ismétlés
08:00 - Ajánlom! – Brüll Zsófiával – ismétlés
09:00 - Je t’aime francia zenék – Liszkai Ági
ismétlés
10:00 - Lábjegyzet – Vlasics Saroltával – ismétlés
11:00 - Ponponett
Balázs Andival – ismétlés
12:00 - Amazóna – Benda László és Lengyel Miklós – ismétlés
13:00 - Forgószínpad – Civil Rádió – ismétlés
14:00 - Poptarisznya – B. Tóth László
ismétlés
15:00 - Kultúr-morzsák
Bayer Ilonával – ismétlés
16:00 - Ljubov
M. Nagy Miklós – ismétlés
17:00 - Anyám lánya-lányom anyja – Hullan Zsuzsa – ismétlés
18:00 - C.V. (zenék az életrajzban) – Szever Pállal ismétlés
19:00 - Merengő – Hrutka Róbert sorozata – ismétlés
20:00 - Miért itt?
Ungár Anikó – ismétlés
21:00 - New York, New York! Egy világváros élete – Szaday Pável Katalinnal – ismétlés
22:00 - Eklektika
B. Bíró Zoltánnal – ismétlés
00:00 - Karma kamra – Zoltán Tamással – ismétlés
02:00 - Szabadság szerelem – Galkó Balázs
ismétlés
03:00 - Gasztró – Kiss Katalinnal
ismétlés
04:00 - Tessék – Dandó Zoltán zenei ajánlata – ismétlés
05:00 - Mozaik – Rékai Gábor – ismétlés
07:00 - Budapest calling – Richard Rifkinnel (angol nyelvű műsor) – ismétlés
08:00 - Filmszerész – Kovács Gellért
09:00 - Velünk voltak – Zoltán Tamás
ismétlés
10:00 - Kapásból… – Siklós Erik, Tornyi Barnabás, Mizsér Attila – ismétlés
12:00 - Madam Rekamié – Bácskai Juli
ismétlés
13:00 - Retro – Fodor Jánossal, Rékai Gáborral és Varjú Tamással – ismétlés
15:00 - Redőny
Földes Péterrel vagy Jégbüfé – Rangos Katalinnal – ismétlés
16:00 - Japán műsor – Zsingor Boja Hedvig – ismétlés
17:00 - Más sáv  – ismétlés
18:00 - És én most mit mondjak? – Wolf Péter – ismétlés
19:00 - Vajda János – Rékai Gábor – ismétlés
20:00 - Fodrok – Fodor Jánossal 
ismétlés
23:00 - Helló Nottingham – Szegvári Katalin vagy Kultúr-morzsák – Bayer Ilona
ismétlés
00:00 - Halihó Budapest
ismétlés
02:00 - Eklektika – B. Bíró Zoltán – ismétlés
04:00 - Tehetségek – Grosschmid Péter – ismétlés
05:00 - Miért itt?  Ungár Anikó – ismétlés
06:00 - Hetedhét ország
Juhász Árpád – ismétlés
07:00 - Amazóna – Benda László és Lengyel Miklós
ismétlés
08:00 - Zsebrádió
gyereksáv
09:00 - Filmszerész – Kovács Gellért – ismétlés
10:00 - Lila tinta – Frank Iván és Szerényi Gábor
12:00 - Egy kávé Micivel – Szabó Gabi
13:00 - Retró – Fodor Jánossal, Rékai Gáborral és Varjú Tamással
15:00 - Fekete-fehér – Marton Éva műsora
16:00 - Ljubov
M. Nagy Miklós
17:00 - Szabad egy fordulóra? – Kerényi Péter
19:00 - Anyám lánya-lányom anyja – Hullan Zsuzsa
20:00 - Latin zenés turmix – B. Bíró Zoltánnal
21:00 - Mindent a nőkről
Elekes Irén (Civil Rádió)
22:00 - Belépő – A MUOSZ iskola növendékeivel
ismétlés
23:00 - Ismétlő sáv
Közelebb – Létay Dórával
00:00 - Lila tinta – Frank Iván és Szerényi Gábor – ismétlés
02:00 - Retro – Fodor Jánossal, Rékai Gáborral és Varjú Tamással
ismétlés
04:00 - Fekete-fehér – Marton Évával – ismétlés
05:00 - Koktél – Varjú Tamással
ismétlés
06:00 - Anyám lánya-lányom anyja – Hullan Zsuzsa – ismétlés
07:00 - Porrongy
08:00 - Zsebrádió
gyereksáv
09:00 - Katarzis – Varjú Tamással
10:00 - Mozaik – Rékai Gáborral
12:00 - Velünk voltak, velünk maradtak – Zoltán Tamás összeállítása
13:00 - Dalköltők társasága
Haagen Imrével
14:00 - Poptarisznya – B. Tóth László
15:00 - Budapest calling (angol nyelvű műsor) – Richard Rifkin
16:00 - Jégbüfé – Rangos Katalin
17:00 - Pomponett – Balázs Andival
18:00 - Szabadság szerelem – Galkó Balázs
19:00 - Forgószínpad – Civil Rádió
20:00 - Eklektika
B. Bíró Zoltánnal
22:00 - Mindent a nőkről
Elekes Irén – ismétlés
23:00 - C.V. (zenék az életrajzban) – Szever Pállal
ismétlés