Rádió 1 Debrecen - Rádió FM 95 - Rádió 1 Online

(Szavazatok:693, Átlag:4.6)
Megosztás
Ha a Rádió 1 Debrecen online adása nem indul, esetleg akadozik, akkor kérlek írj a kapcsolat oldalon, vagy próbáld megkeresni a hibát a hibakereső oldalon.
Server 1 - 128 Kbps
Server 2 - 192 Kbps
Server 3 - Budapest - 128 Kbps

Rádió 1 Debrecen Onlineról

Hallgasd online a Debrecen Rádió FM 95 adását, ami 2013 októberében indult útjára! A rádió vételi körzete Debrecen mellett egész Hajdú-Bihar vármegyére kiterjed és ezzel közel 450 ezer hallgatót tud elérni. A kereskedelmi rádióban elsősorban Debrecennel és a vármegyével kapcsolatos legfontosabb hírek, kulturális és sporteseményekhez kapcsolódó információk hallhatóak. A rádió célcsoportja a 25-40 éves korosztály, zenei palettáját pedig az utóbbi évek és napjaink legnagyobb slágerei alkotják. Jelenleg a rádió, mint Rádió 1 Debrecen működik hálózatba kapcsolódva az országos lefedettségű Rádió 1-el. A debreceni Rádió 1 online és az FM 95.0 frekvencián hallgatható.

Rádió 1 Debrecen szlogenje: "Csak igazi mai sláger megy!"

Úgy látod, hogy hiányos, elavult vagy helytelen információk találhatóak az oldalunkon? Úgy érzed, hogy te többet tudsz a rádióról? Segítsd a munkánkat, írd meg nekünk Facebookon és cserébe reklámmentességgel jutalmazunk meg! :)

Elérhetőségek - Telefonszám, SMS, E-mail, Facebook

Kedvenc rádióid
OXYGEN MUSIC
KORONAfm100
Rádió 1
Retro Rádió
Tamási Rádió
Petőfi Rádió
Kossuth Rádió
Klubrádió
Hír FM - Karc FM
MegaDance Rádió
BEST FM Debrecen
Danubius Rádió
Laza Rádió
Sláger FM
Rádió 47
Szépvíz FM
103.9 Rock FM
Dankó Rádió
Mulatós Rádiók
Radio Now!
BEST FM - Budapest
Rádió88
Juventus Rádió
Rádió GaGa
Poptarisznya
Jazzy Rádió
Sunshine Rádió
Rádió B
Dikh Radio
Radio Sunrise
Alfa Rádió
Marosvásárhelyi Rádió
Mix Rádió
Roxy Rádió
COOL FM
Deejay Rádió
Dance Music - Deep House Radio
Club Dance Radio
Dance Wave!
Rocker Rádió
Rádió KoKo
Csukás Meserádió
Mex Mulatós
Forrás Rádió
radiocafé 98.0
Mercy Rádió
Röhej Rádió - Vicc az egész
InfoRádió
BDPST ROCK
Bartók Rádió
SuperDj Rádió
Aktív Rádió
Base FM
Nóta FM
További rádiók

Rádió 1 Debrecen Rádióval kapcsolatos hírek

Médiatanács: bírság a Hír FM médiaszolgáltatójának
Egy debreceni rádió és a fővárosi Hír FM közösségi rádió szolgáltatóira is bírságot szabott ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa...Tovább >>
nmhh.hu - 2023.11.23.
Hivatalos: országos hálózathoz kapcsolódik a Debrecen Rádió FM 95
Június elsejétől az országos hálózattal rendelkező Rádió 1-hez csatlakozik a Debrecen Rádió FM 95 - írja közleményében a Debreceni Vagyonkezelő.Tovább >>
www.debreceninap.hu - 2017.04.11.
Játsszon és szerezzen örömet a munkatársainak!
Szerdától új játékot indít útjára a Debrecen Rádió FM95 szerkesztősége. Érdemes lesz a rádiót a munkahelyeken is hallgatni!Tovább >>
www.dehir.hu - 2013.11.06.
Már szól a Debrecen Rádió FM95, interneten is hallgathatják
Debrecen - Zenével kezdődött meg az új debreceni rádió adása pénteken, este 6 órától pedig elindult az élő műsor, friss hírekkel.Tovább >>
www.dehir.hu - 2013.10.04.

Most szól 01

David Guetta / OneRepublic - I Don't Wanna Wait
06:03David Guetta / OneRepublic - I Don't Wanna Wait
Camila Cabello & Young Thug - Havana
06:00Camila Cabello & Young Thug - Havana
Rádió 1 - Hírek
06:00Rádió 1 - Hírek
Rádió 1 - Reklám
05:55Rádió 1 - Reklám
Rádió 1 - Műsorajánló
05:53Rádió 1 - Műsorajánló
Dua Lipa - New Rules
05:50Dua Lipa - New Rules
Régebbi számok lekérése

Rádió 1 Debrecen műsorai01

06:00 - Balázsék
Magyarország leghallgatottabb reggeli műsora a Rádió 1-en! Sebestyén Balázzsal, Ráskó Eszterrel és Rákóczi Ferenccel.
10:00 - Györke Attila
Az igazi mai slágerekkel Györke Attila várja a hallgatókat
12:00 - Rádió 1 Daily Mix
A Rádió 1-en minden nap délben, egy órán át mixben szólnak az igazi mai slágerek. Kevés a beszéd, még több a zene.
13:00 - Györke Attila
Az igazi mai slágerekkel Györke Attila várja a hallgatókat
17:00 - Rádió 1 Live Mix
Juhász Gerivel és a legjobb DJ-kkel. Ne hagyd ki a legjobb mixeket!
18:00 - Rádió 1 Kívánságműsor
Juhász Gerivel
20:00 - DISCO*S HIT
Bárány Attila, DJ Junior, Hamvai P.G.
A DISCO*S HIT-ben megtudhatod, mi történt kedvenc énekeseddel/együtteseddel. Hírt adunk a legfontosabb zenei eseményekről, díjátadókról, koncertekről. Ha szeretnél képben lenni és követed a zenei divatot, tarts velünk, hiszen a világ minden tájára elrepítünk.
21:00 - WORLD IS MINE Radio Show
Regán Lili
23:00 - WORLD IS MINE Radio Show
JOERJUNIOR

Dalkérés

SMS/Viber: +36-20/95-95-395